@Andrzej Tatkowski

Wersja do wydruku

@Andrzej Tatkowski

Rolą oraz zadaniem propagatorów “filozofii” gender, jest rozpowszechnianie fałszywej tezy, iż wszelkie dewiacje seksualne, a w tym pedalstwo, pedofilia, zoofilia, transwestytyzm, czy kazirodztwo, to zjawiska występujące powszechnie wśród ludzi.
Zadaniem promotorów tej idei jest wprowadzenie do ludzkiej świadomości fałszywego przekonania, że z mienionymi zjawiskami mamy do czynienia na co dzień i wszędzie i że mamy tu do czynienia nie z jakąś formą zboczenia, czy psychicznej choroby, a po prostu z czymś, co wg genderowców jawi się normalnym i zasługującym w pełni nie tylko na akceptację, ale na szacunek i traktowanie zboczeń jako zachowań ze wszech miar normalnych.
Mowa tu oczywiście o żołnierzykach ideologii, którzy zboczeńcami są już od dłuższego czasu, jak również i o tych, którzy ulegli modzie na homoseksualizm, jak to zadeklarował jeden z tutejszych modnisiów - trefnisiów.
Zapewne we łbie takiego delikwenta, gdzieś tam w podświadomości siedzi zakodowana przez naturę informacja, iż to, co on wyczynia, nie jest zjawiskiem normalnym, co może destruktywnie wpływać na psychikę takiej osoby i w tym momencie może się ona poczuć wyobcowaną w normalnym społeczeństwie, wobec czego stosuje pewną technikę manipulacyjną, sugerując zdrowym, normalnym jednostkom społeczeństwa, iż pedałów, pedofilów, zoofilów i czego tam jeszcze, to tak naprawdę jest wszędzie całe mnóstwo, tysiące - jak to raczy czynić modniś, swoim powyższym komentarzem do pańskiego wpisu Panie Andrzeju.
Jest to swojego rodzaju ucieczka w wyimaginowaną rzeczywistość, ale rzeczywistość, w którą nasz wtykacz szturmówek, próbuje wciągnąć także innych.
To taki odruch obronny w chwili nieradzenia sobie z chorobą, a z chorobą, którą jak wiemy, szwedzcy lekarze (i nie tylko) radzą sobie bez większych problemów.
Problem w tym, że chorym próbuje się wmówić, że są zdrowi (gender) i stąd też wielu z nich zaniechuje wizyty u specjalisty, który mógłby pomóc.

Nie dalej jak wczoraj, podczas Mszy św. odprawianej za 96 zabitych na Siewiernym, głoszący kazanie ks.infułat Jan Sikorski, wypowiedział m. in. takie słowa:

“"Polsko, ciebie błyskotkami łudzą, pawiem się stałaś narodów i papugą, a teraz jesteś służebnicą cudzą" - wołał Słowacki. Oby się to nie spełniło, oby te słowa nas nie dotknęły, oby nas nie zaraziły. Tak, mamy się cieszyć tym, co nam Bóg przez wieki dawał, i co nam przynależność do tej jeszcze szlachetnej, godne Europy przyniosła, i tego nie wolno nam zagubić. I dalej powiada Słowacki: "Sęp ci wyjada nie serce, lecz mózgi". Strzeżmy się tego, by nie wyjadły nam mózgów jakiekolwiek sępy przynoszone przez jakieś tam resortowe dzieci, żeby nam nie zabrały tego, co szlachetne, godne i Boże.”

Nie dajmy się więc resortowym dzieciom i to tym niepoprawnym resortowym dzieciom.
Nie piszę tego w trosce o Pana, Panie Andrzeju, a raczej o tych, w których osobiście wzbudzam obrzydzenie, podczas gdy promowane opinie przez szturmowców, jedynie niesmak.

Pozdrawiam Pana serdecznie!

o usuwaniu Przez: Andrzej Tatkowski (6 odpowiedzi) 10 lutego, 2014 - 14:26