Dziekujemy.pl! Gazecie Wyborczej

portret użytkownika Kuki

Lubimy czerwień bo działa na nas jak płachta na byka - czyli rzecz o historii dziekujemy.pl. Pamiętaj by samemu wysłać kulturalne życzenia i czerwoną kartkę* w prezencie. Źródło: Dziekujemy.pl!

5 lat temu przed wyborami do Parlamentu wystartowaliśmy z kampanią Czerwonym Dziękujemy! Miała uświadomić społeczeństwu, jak jego pieniądze są marnowane przez urzędników i jak nie wydolna administracja blokuje rozwój młodych Polaków. Były billboardy, szeroka i skuteczna akcja internetowa, ważne postulaty. Wracamy dzisiaj, żeby uczcić 20. urodziny „Gazety Wyborczej”, która zaszkodziła Polsce równie mocno, jak biurokraci. A może nawet bardziej. Zasługi „Wyborczej” w fałszowaniu rzeczywistości i zniszczeniu wielu wspaniałych ludzi są wyjątkowe.

„Gazecie” już Dziękujemy.pl! Przez 20 lat drużyna Adama Michnika brutalnie faulowała wszystkich, którzy stali na drodze do realizacji jego wizji Polski. Przez 20 lat prosili się o czerwoną kartkę, w ostatnich tygodniach upominali się o nią nawet na swoich urodzinowych billboardach. I wreszcie ją dostaną. Nie od swoich wymyślonych przeciwników: oszołomów, antysemitów, faszystów, ale od Obywateli Rzeczypospolitej, od Polaków. Od nas i od Ciebie! Akcja trwa do 4 czerwca. Wszystko co napiszesz zostanie wysłane do kierownictwa „Gazety Wyborczej” - z pewnością dawno nie czytali, co ludzie naprawdę o nich myślą. Kopie prześlemy także do innych ogólnopolskich redakcji - przecież to bardzo ważne, żeby dzielić się z innymi dobrymi wiadomościami.

„Wyborczej” już Dziekujemy.pl!

*Czerwona kartka oznacza konieczność opuszczenia boiska.