Agregacja i blogi

Portal niepoprawni.pl umożliwia dwa sposoby publikacji wpisów - poprzez agregację i wpis w blogu.

1. Agregacja to automatyczne pobieranie treści wpisu z RSS dostawcy z bloga, znajdujacego się na zewnątrz (np. w Salonie 24 czy na blogspot.com). Link do bloga, który zostaje zgłoszony do agregacji należy podać w formularzu rejestracji. Preferujemy blogi prowadzone w serwisie blogspot.com, ponieważ portal ten udostępnia całe teksty. Salon24 i bloog.pl umożliwiają zaś pobieranie jedynie fragmentów notek, tak więc w agregacji znajdują się jedynie zajawki, nie zać całe teksty.
2. Wpis w blogu to, zgodnie z nazwą, wpis dokonany bezpośrednio w autorskim blogu, prowadzonym w serwisie niepoprawni.pl, za pomocą zakładki "wpis w blogu" w panelu użytkownika.
3. Do dokonania wpisu w blogu potrzebne jest posiadanie uprawnień blogera. Użytkownik, który deklaruje przy rejestracji chęć agregacji bloga dostaje te uprawnienia automatycznie w momencie przyjęcia bloga do agregacji. Pozostali użytkownicy mogą uzyskać uprawnienia blogera po skontaktowaniu się z administracją, najlepiej z Budyniem78 i wyrażeniu chęci prowadzenia bloga.
4. Zgodnie z regulaminem administracja nie odpowiada za treści prezentowane na blogach, jednak zastrzega sobie prawo odmowy agregacji/przyznania uprawnień. W przypadkach niejasnych może też przyznać agregację/uprawnienia na okres próbny.

budyn78[at]gmail.com

----------------

Informujemy, że nie jesteśmy w stanie obsługiwać wszystkich agregacji (szczególnie z tych serwisów, które daję niepełne wpisy wymagające uzupełniania) Z tego względu prosimy blogerów o samodzielne uzupełnianie swoich blogów na niepoprawnych. Będziemy starali się agregować i uzupełniać jedynie najbardziej wartościowe wpisy. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Jednocześnie przypominamy, że cały czas poszukujemy osób chętnych do pomocy przy obsłudze serwisu.